Хвороба відібрала у Алінки можливість ходити. Допоможіть дитині стати на ноги!

Алінці з Маріуполя всього 7 років. Яскрава, артистична, дівчинка-живчик одразу завойовує серця людей. Відрада для батьків та бабусі, улюбленка вихователів і друзів.

Рік тому всі помітили, як сильно Алінка змінилась. Вона стала менш активною, наче боялась рухатись, присідати. Одного разу вночі дитина прокинулася із сильним плачем і сказала, що болить плече. Страшні ночі повторювалися все частіше, біль з’явився також у ніжках. Коли мама брала її, щоб заспокоїти, від болю дитина впивалася нігтями в її руки.

Походи по Маріупольских лікарнях і лабораторіях не дали результату. Лікарі не знаходили патологій і розводили руками. Направили в Київ, в Інститут раку, запідозривши онкозахворювання.

В Інституті раку вирішили, що це остеомієліт (пізніше діагноз не підтвердився). Батьки звернулись в Інститут ортопедії і травматології. Їм пощастило потрапити до професора із величезним досвідом. Переглянувши дані КТ, він помітив, що у дитини майже «стерлися» суглоб і кілька хребців. Він припустив рідкісне імунне захворювання та порадив пройти повну діагностику в ОХМАТДИТі.

Після численних консиліумів батьки почули невтішний діагноз «гістіоцитоз з клітин Лангерганса з множинним ураженням скелета, патологічний перелом грудного хребця». Це рідкісна хвороба, зустрічається у 5 з одного мільйона дитячого населення. Досвід лікування у наших лікарів дуже незначний, прогнозів дати не можуть, перспективи виліковування невизначені.

Ця небезпечна хвороба пов’язана із патологічним ростом специфічних клітин. Вона вражає кістки, шкіру, селезінку, кістковий мозок, лімфатичні вузли. Часто її відносять до ракових захворювань.

Алінку загіпсували від грудної клітини до кінчиків пальців ноги та відправили назад у Маріуполь. А звідти вже у гематологічне відділення Дніпровської дитячої лікарні. Шість місяців дівчинка пролежала в гіпсі, пройшла кілька курсів хіміотерапії. Однак, полегшення це не дає. Алінці не можна активно рухатись і треба постійно носити спеціальний корсет, аби кістки не зламались.

Ми звернулись до закордонних спеціалістів, які мають досвід лікування гістіоцитозу. Відповідь прийшла з Іспанської клініки Sant Joan de Deu, де мають високі результати виліковування дітей з цим діагнозом. Клініка пропонує додаткове обстеження і терапію сучасними протоколами. Вартість рахунку 20471 Євро.

Для дитини це шанс в прямому сенсі стати на ніжки!
ДОПОМОГТИ АЛІНЦІ:

Номер картки ПриватБанку 5169 3305 1504 5851 (ключ до рахунку на ім’я керівника фонду Мацібох Олена Геннадіївна)
(Призначення платежу “допомога Аліні Шпагиній”)

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *