Холостяк Макс вивалив на фанаток гірку правду – “Вибачте”

Макс Михайлюк звернувся до всіх глядачів “Холостяка”

У фіналі пост-шоу популярного романтичного реаліті “Холостяк-10” виявилося, що головний герой Макс Михайлюк зайнявся сексом з однією з учасниць на проекті, і зізнався в цьому своїй обраниці Даші Ульяновій. З очевидної причини пара не залишилася разом, про що заявила у прямому ефірі.

Потім Макс на своїй сторінці в Instargram розмістив пост, в якому звернувся до глядачів “Холостяка” і попросив вибачення.

“Я не інстаграмна особа, якщо чесно, мені ніколи не було цікаво виносити сміття з хати, брати участь у плітках і когось обговорювати. Я щиро хотів залишити все, як є і жити далі. Але відчуваю, що у мене з’явився певний обов’язок перед вами, перед аудиторією, яка дивилася весь сезон, переживала, підбадьорювала, писала гарні, добрі слова. Ще раз хочу сказати Вам величезне дякую.

Вибачте, якщо не виправдав чиїхось очікувань, не вибрав, вподобану Вам учасницю, що зробив або не зробив. Але тільки я відповідаю за всі свої рішення і дії. Чесно, я не хочу цього хайпу, як хочуть інші. І як бачите, не все так погано у всіх) Я б навіть сказав, дуже добре.

Хочу звернутися до людей, які зі мною від початку і до кінця, до людей, які вміють слухати і чути, розуміти і не будують здогадок, не перекручують інформацію, не тримають зла за те, що я робив, як вважав за потрібне.

Я вдячний усім, хто проживає своє життя і не обговорює мою. Хто зі мною, не дивлячись на мій вибір і симпатії”, – написав Михайлюк.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *