Хоче це крісло! Пальчевський приголомшив всіх. Зеленський такого не чекав

Бізнесмен Андрій Пальчевський планує йти на вибори в Києві від партії Ігоря Смешка «Сила і честь».

Фінансувати кампанію буде колишній «смотрящий» Вадим Столар, який хоче під брендом цієї партії завести в Київраду своїх людей, про це в своєму телеграм-каналі пише “Антикор”.

У свою чергу, журналіст Володимир Кацман в ефірі відомого телеканалу зазначив:

“Навіть наші колеги-журналісти ведуть переговори про створення партій. Я, наприклад, знаю, що між Шарієм і Пальчевським… йде розмова теж про якийсь нібито партійний клуб, такі партійні збори, може, і прообраз партії, з якою вони, цілком можливо, можуть піти на вибори”, – зазначив Володимир Кацман.

Експерт продовжив: “Шарій вже потрапляє в соціологічну, так би мовити, мішанину. Пальчевський потрапляє точно в мішанину соціологічну з мерськими виборами”.

Варто зазначити, що після останніх скандалів, українці не дуже довірливо ставляться до кандидатури, Пальчевського:

Більше двох місяців тому, Служба безпеки України провела обшуки у лабораторії, власником якої є Андрій Пальчевський, через приховування фактів зараження COVID-19.

“Офіційна причина – стаття 113, здається, диверсія проти держави… Спроба прив’язати мене до того, що, нібито, київська лабораторія не повідомила про три випадки захворювання, і таким чином посприяла розвитку епідемії”.

Бізнесмен тоді розповів, що його “зачарували” співробітники СБУ, оскільки під час обшуків він “не побачив жодного хамства”.

Пальчевський наголосив, що покарання за таку статтю від 8 до 15 років.

Відразу після перевірки СБУ, Пальчевський випустив новий ролик, в якому припустив, скільки буде коштувати лікування від страшної хвороби. Це неабияк обурило українців, адже поліклініка Пальчевського також була помічена на спекуляціях стосовно тестів, в особливості продажі їх за в рази завищеною ціною.

В свою чергу телеграм канала Легітимний пише, що усередині Офісу Президента продовжують обговорювати стратегію щодо місцевих виборів і відбір кандидатів на внутрішньопартійний праймеріз Слуги народу. Президент попросив уникнути публічних скандалів і маніпуляцій з підтасовуванням кандидатів, праймеріз в Києві повинен пройти публічно і максимально відкрито. Ось чому 4 кандидати вже оголосили про своє бажання висунутися в мери Києва від партії Слуга Народу. Група впливу, яка програє повинна визнати поразку і не висувати кандидатів як самовисуванців.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *