Херсон – це Україна! Тисячі людей вийшли на мітинг: вигнати окупантів.Провокація не вдалась

Понад 2 тис. жителів окупованого Херсона влаштували акцію протесту на підтримку цілісності України.

Сходитися в центр міста почали о 10:00. Із собою принесли синьо-жовті прапори, вигукували гасла “Слава Україні”. Організатори протесту попросили учасників мати “гарячі серця”, але “холодні голови”, щоб не провокувати окупантів.

За даними Антона Геращенка, понад дві тисячі людей вийшли на протест у Херсоні. Суспільне писало, що вранці люди продовжували прибувати на площу.

Згодом окупанти відкрили вогонь у повітря, проте це не налякало людей. Вони залишились на площі та вигукували:

  • “Іди додому”;
  • “Окупанти”;
  • “Окупанти, їдьте додому”;
  • “Фашисти”;
  • “Хлопці, їдьте додому”.

Як відомо, російські окупанти постійно готують якісь провокації. Вчора вони намагалися організувати у Херсоні підставний мітинг, щоб показати, нібито херсонці підтримують Росію. Для цього до обласного центру звозили немісцевих людей.

Таким чином, ворог хоче створити вигідну йому картинку для телебачення і використовувати її у своїх цілях. Про це розповів президент України Володимир Зеленський у своєму недавньому відеозверненні.

“Вони постійно готують провокації. Зараз готують провокацію в Херсоні. Збираються розіграти виставу з нібито мітингом за Росію. І для цього вони завезли до міста чужинців, шукають місцевих зрадників. Хочуть зробити телекартинку, ніби Херсон уже не українська”, – заявив президент України .

Окрім того,  один із учасників акції “Херсон – це Україна” видерся з прапором України на ворожий бронетранспортер під час руху колони російської військової техніки.

Нагадаємо, що 4 березня в Херсоні люди вийшли протестувати проти фейкової гуманітарної допомоги Путіна. Росіяни привезли до міста кримчан, аби влаштувати провокаційну акцію на центральній площі – з російським прапорами та «вдячністю» російським «визволителям». Такі постановки окупанти планували організувати для своїх ЗМІ. Проте херсонці не дали ворогам втілити свою ідею і відмовились від жалюгідної подачки.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *