Гучна заява Зеленського! Підтримав увесь світ: не стоять осторонь. Переломний момент – на шляху до перемоги!

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що для України дуже важливою є підтримка світу, і він радий, що світ об’єднався, але шкода, що такою ціною.

Про це він сказав на зутрічі з представниками іноземних ЗМІ, відповідаючи на запитання, чи допомагає йому і країні той факт, що у світі українського президента зараз вважають символом мужності.

“Дуже допомагає. Це велика підтримка. Це те, чого від мене чекав народ України… І підтримка людей у всьому світі, які виходять на площі і говорять зі своїми урядами, а потім підтримка урядів – це дуже важливо. Я хочу звернутись до всього світу, до людей усіх країн, щоб ця підтримка не слабшала, тому що вона дає велику впевненість. Її відсутність не зробить мене слабшим. Навіть якщо її не буде, ми все одно не готові здатися. Але ця підтримка світу говорить про те, що ми все робимо правильно. І я дуже радий, що світ об’єднався. Шкода тільки, що такою ціною”, – зазначив Президент.

Зеленський наголосив, що всі українці дуже люблять свою країну. А сам він знаходиться в тому місці, де може допомогти державі і людям.

Він додав, що ця підтримка і дружні відносини з керівниками багатьох країн також дозволяють швидко вирішити різні важливі питання, а це зараз дуже важливо, коли дорога кожна хвилина.

“Мені важлива ця підтримка”, – ще раз підкреслив Президент.

Крім того, Зеленський закликав матерів російських військових забрати своїх дітей, які воюють на території Української держави.

“Дуже хочеться, щоб російські матері, які відправили цих хлопців… 18-19 років… Мені 45-й рік. У мене донька такого віку. Це жахливо! Я не можу навіть уявити, що ці хлопці за віком можуть бути моїми дітьми, або дітьми таких людей, як я, мого покоління. І вони прийшли вбивати. Я хочу, щоб ці матері зрозуміли та приїхали їх забрали. Навіть хлопців, які вже загинули тут, їх багато… Нехай вони приїжджають сюди. Будь ласка, ми відкриємо всім доступ, цим матерям. Нехай вони приїдуть і заберуть своїх дітей”, – зазначив Президент України.

Як повідомлялося, загальні бойові втрати РФ з 24 лютого до 3 березня становлять близько 9000 військових.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *