“Готова до того, що…”: Злата Огневич розповіла про свого коханого чоловіка. “Музикант, продюсер…”

Популярна українська співачка Злата Огневич розповіла про те, якого чоловіка бачить поруч з собою.

Злата Огневич, яка в грандіозному шоу «Привіт, 20-ті!» Каналу «Україна» в дуеті з Артемом Пивоваровим зіграє закохану пару і виконає легендарну пісню «All I Want for Christmas Is You», веде активну творчу діяльність: зокрема, вже навесні вона запланувала випустити новий альбом і завершити масштабний тур, який охопить 35 міст України. Втім, як і будь-яка дівчина, вона думає і про особисте життя, передає kanalukraina.tv.

В інтерв’ю журналістам каналу «Україна» співачка розповіла, який, на її думку, повинна бути друга половинка творчої людини:

«Просто це має бути людина, яка готова до того, що на шляху творчої людини бувають різні моменти, наприклад, депресії у музикантів. Який професії буде людина – музикант, продюсер, ще хтось … це не важливо. Важливо – спорідненість душі. Якщо зустрічаються дві споріднені душі, між ними складаються відносини ».

Крім того, на думку Злати Огневич, не варто намагатися «переробити» коханої людини.

«Я не курю, але у мене був хлопець, який курив. Ні, я не змушувала його кинути палити. Адже насправді ніхто нікому нічого не винен. Твій чоловік буде приймати тебе таким або такою, якою ти є », – поділилася Злата Огневич.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *