Гончарук вийшов до ветеранів! Сказав, все що думає… Гройсман на таке б не відважився

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрічався з представниками “Руху ветеранів України” і заявив, що у державному бюджеті на 2020 рік закладені найбільші в історії видатки на безпеку та оборону. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Привітати зі святом тих, хто, жертвуючи своїм життям та комфортом, захищає нашу країну — найменше, що я міг учора зробити. Далі вчинки говоритимуть голосніше за наші слова. І перше, що я можу вже задекларувати — в Держбюджеті-2020 наша команда заклала найбільші в історії видатки на безпеку та оборону”, — написав Гончарук.

Окрім того, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав благодійний концерт для ветеранів бойових дій на Донбасі Veterans strong party, де, зокрема, виступили рок-гурти «Кому вниз» і «Сокира Перуна». Свого часу останній називали головним українським скінхед-гуртом.

Про це на Facebook повідомила глава міністерства у справах ветеранів Оксана Коляда, яка також була присутня на заході.

Також на вечірці були присутні радник міністра внутрішніх справ, представники ветеранських організацій Києва та України.

Гончарук на своїй сторінці в Facebook прокоментував похід на концерт:

“Учора я зустрівся з представниками «Руху ветеранів України» та ветеранською спільнотою. Разом із міністром Оксаною Колядою привітали ветеранів, поговорили про наболіле. Зробив свій внесок у рамках збору коштів на шпиталь, захід був благодійний. Починати треба з власного прикладу. Привітати зі святом тих, хто, жертвуючи своїм життям та комфортом, захищає нашу країну — найменше, що я міг учора зробити.

До самого концерту я не маю жодного відношення. Не слухав його і не мав уявлення про те, кого запрошують в якості виконавця. Вважаю це справою руху ветеранів, який влаштовував захід чи то незалежною радіокомпанією, яка забезпечувала музичну програму вечора”.

Українці ж в свою чергу, схвалили таке рішення прем’єра і зазначають, що чинна влада, більш проста та відкрита ніж попередники. Користувачі соціальних мереж навіть і не можуть уявити, щоб Гройсман ось “так просто” та щиро прийшов би на такий концерт. Українці зазначають, що нова влада, не боїться спілкуватись із народом, і як приклад ставлять прес-марафон президента, який пройшов минулого тижня.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *