“Геть зі Львова!”: Скандальну Королевську з ганьбою вигнали з львівської ОДА. “Гнати в шию!”

Депутатка від партії Медведчука ОПЗЖ з ганьбою покинула Львівську ОДА.

Про це повідомляють місцеві журналісти з місця події.

Так, 27 лютого відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у Львівській області. На ньому була присутня депутатка Медведчука Наталія Королевська. Головувала на комітеті депутатка від “Слуги народу” Галина Третьякова.

На засідання комітету прийшли ветерани російсько-української війни. Вони запитали Королевську, чи є Росія агресором. Проте депутатка від ОПЗЖ відмовилась це визнавати.

“У Львові не може відбутись круглий стіл за участі тих, хто підтримував терористичні організації Медведчука”, – наголосив активіст Іван Спринський.

Далі ветерани АТО вимагали від Королевської або визнати Росію агресором, або ж встати і покинути засідання Комітету у Львові.

“Я дуже дякую за повагу до мого приїзду до Львова. Я дійсно приїхала сюди вперше за багато років”, – сказала Королевська.

Проте депутатка Медведчука відмовилась визнати Росію агресором, говорячи про “мінські домовленості”.

Це спровокувало ветеранів російсько-української війни на вигуки: “Геть зі Львова”.

При цьому за одним столом із депутаткою Медведчука сидів депутат Порошенка від Львівщини Микола Княжицький, він промовчав на заклики ветеранів АТО відреагувати на присутність Королевської у Львові. Він натомість почав бідкатись на низькі пенсії, наголошуючи на важливості круглого столу.

Після цього ветерани АТО скандували: “Чемодан, вокзал, Росія”. Лише після цього Королевська покинула Львівську ОДА.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *