Глава МВС Арсен Аваков сьогодні повинен виступати зі звітом перед Верховною Радою. Раніше депутати ініціювали збір підписів за відставку Авакова, але поки змогли зібрати лише 50 голосів.
Як уже писала «Країна», є три сили, які збивають Авакова.

1. Єрмак, з яким у Авакова апаратний конфлікт за вплив на Зеленського.

2. Багато представників оточення Зе, які переконують президента зняти «некерованого Авакова» і замінити «своєю людиною».

3. Захід, який збиває Авакова через своє лобі в Україні ( «соросята»). На Заході в останні місяці зусиллями тих же «Соросят» взяла гору концепція, що «Аваков – гальмо реформ» і взагалі головне зло. Раніше таким на Заході вважався Андрій Богдан. Але після його відходу багато «соросят» про це пошкодували. Про що Аваков через своїх лобістів зараз і нагадує Заходу, але поки переламати ситуацію в кращу для себе сторону не може.

У той же час, звільняти Авакова боїться Зеленський, побоюючись дестабілізації в суспільстві і остаточного розколу власної фракції. Але згадані вище сили будуть спонукати президента до цього кроку. У тому числі і через організацію акцій типу сьогоднішньої.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в курсі запитань до нього і прийде у Верховну Раду на звіт.

Про це сказав голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія журналістам у середу.

“До Арсена Борисовича мають запитання багато депутатів. Особливо після 2 останніх резонансних справ – у Броварах і Кагарлику. Тому Авакова фракція офіційно запросила на п’ятницю на доповідь, звіт. Арсен Борисович про це в курсі. Буде звітувати”, – заявив нардеп.

Джерело: korupciya.com