Гаряча дискусія! Вчинок Олени Зеленської вразив українців. Вона це зробила!

Перша леді України Олена Зеленська вразила мережу своєю діяльністю.

На своїй сторінці у “Фейсбуці” дружина Президента Володимира Зеленського написала:

Сьогодні разом з представниками профільних міністерств обговорили перебіг підготовки Національної стратегії щодо розбудови безпечного та здорового освітнього середовища. Дискусія була активною, часом навіть гарячою.

Спочатку проект стратегії був сфокусований на трьох основних компонентах: розвитку фізичної культури та посиленні рухової активності школярів, розбудові здорового харчування та формуванні в учнів правильних харчових звичок, а також на покращенні санітарно-гігієнічних умов в українських школах. Але під час розробки документ суттєво розширили, приділивши належну увагу й таким аспектам, як цифрова гігієна та кібербезпека, медичне обслуговування школярів, забезпечення ефективного психологічного супроводу під час освітнього процесу та запобігання булінгу.

Адже неможливо говорити про здоров’я дітей, зосереджуючись лише на ґатунку продуктів та різноманітті страв, і забуваючи, наприклад, про психологічний комфорт у класі. Або ж дбати про фізичну активність без створення безпечного простору.

Тішить, що команда залучених до проекту фахівців намагається врахувати все до найменших дрібниць.

У межах своєї «зони відповідальності» – забезпечення належного харчування для учнів – найближчим часом планую завітати до низки шкіл у Києві та в регіонах.

У мережі похвалили першу леді за працьовитість. При цьому у коментарях спалахнула дискусія щодо стану українських шкіл.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *