Ганебний вчинок соратника Порошенка шокував українців. Обізвав і принизив військових ЗСУ

Колишній радник Міністра оборони України та Петра Порошенка, волонтер Юрій Бірюков назвав бійців Збройних сил України, які голосували на виборах за Володимира Зеленського, “ублюдками”.

Так громадський діяч відреагував на новину про те, що нинішній президент України підтримує ідею спільного патрулювання з представниками ОБСЄ і “Л / ДНР” в зоні конфлікту на Донбасі.

Пост з різкою критикою Зеленського і частини українських військовослужбовців Бірюков опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Зеленський на повному серйозі запропонував розглянути ідею спільного патрулювання, ага. Силами ЗСУ, ОБСЄ і сепарів. Разом весело крокувати … Тобто, ні про яке роззброєння вже і не йдеться. Тобто, ні про яку єдину державу Україна він уже Не згадує”, – пише екс-радник Міноборони.

Активіст також агресивно висловився про солдатів ЗСУ, які підтримали нинішнього українського головнокомандувача на останніх президентських виборах.

“Хочеться побажати кожному виродку зі складу ЗСУ, який навесні минулого року проголосував за Зеленського, вічно бути в спільному патрулюванні з сепарами”, – додав Бірюков.

Нагадаємо, що президент Зеленський на Мюнхенській конференції з безпеки заявив про підтримку ініціативи патрулювання в зоні конфлікту на Донбасі в форматі, прописаному Мінськими угодами.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *