“Фатальні помилки”: Разумков зробив емоційну заяву про депутатів. Потрібно карати!

Спікер парламенту Дмитро Разумков розповів про помилки “Слуги народу”.

Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу.

“Помилки є завжди. Але фатальних помилок ми не зробили. А щодо “багів” наших колег, то так – вони є. Вони пов’язані з відсутністю та недостатністю досвіду. Є помилки, що пов’язані з браком політичного досвіду, а є помилки, за які потрібно карати в рамках діючого законодавства, бо закон має бути один для всіх, не залежно від того, чи ти народний депутат, чи людина, яка працює на заводі”, – пояснив Разумков.

Разумков також прокоментував те, що за партію “Слуга народу” сьогодні готові віддати голоси лише 18,5% респондентів.

“Якщо я не помиляюся, ви (ЗМІ – ред.) називаєте 18,5% від усіх опитаних. А від тих, хто визначився та піде голосувати, називається цифра інша (32,6% серед тих респондентів, хто визначився з партією – ред.). Плюс, при всій повазі до соціологічних служб, станом на сьогодні – це телефонні рейтинги. Коли колеги роблять заміри в режимі особистих інтерв’ю, то на мою думку (а я маю деякий досвід), вони більш коректні та якісні. Причому, це не залежить від структури, яка проводить опитування. Просто, ефективність досліджень “з поля” більш висока. На мою думку, цифра пояснюється умовами карантину, а це – проблема всього світу (там, де коронавірус не зафіксований, то виникають питання до дослідження), але сподіваюся, що Україна вийде з карантину з найменшими втратами – і людськими, й економічними”, – каже Разумков.

Він заявив, що це стандартна ситуація, коли рейтинг політсили, що перебуває при владі, падає.

“Такого не буває, щоб рейтинг був сталий. Він завжди буде змінюватися, дещо збільшуватися або зменшуватися. Я не можу пригадати, щоб рейтинг влади, в даному випадку монобільшості, зростав би під час каденції. Коли проводяться реформи, то завжди постають питання, які негативно впливатимуть на оцінку від людей. Крім того, опитування стосуються місцевої виборчої кампанії, яка буде восени. Її не можна прямо порівнювати із результатами парламентської. Звісно, є певна кореляція, але прямого зв’язку немає. Бо сприйняття виборів на центральному і на місцевому рівні може відрізнятися”, – вважає спікер парламенту.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *