“Екскандидат від “Голосу” ” : Володимир Зеленський призначив свого представника в Криму

Президент Володимир Зеленський призначив координатора громадської організації “КримSОS” Тамілу Ташеву заступником постійного представника президента в Автономній Республіці Крим.

Розпорядження президента від 25 жовтня, опубліковане у суботу.

“Призначити Ташеву Тамілу Равілівну заступником постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим”.

Таміла Ташева – координатор громадської організації “КримSОS”, балотувалася на парламентських виборах від партії “Голос” (26 номер у списку).

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський призначив на посаду голови Луганської ОДА Сергія Гайдая.

Про це йдеться в указі в указі №767/2019 від 25 жовтня.

Про Сергія Гайдая інформації у відкритих джерелах не дуже багато, зважаючи на те, що він є повним тезкою доволі відомого українського політтехнолога.

Згідно із поданою декларацією, Гайдай очолював Мукачівську районну державну адміністрацію і отримав там за рік 175 тисяч гривень зарплати. Також він задекларував 40 тисяч євро готівкових коштів. Більше у декларації Гайдая немає абсолютно нічого – ані членів родини, ані рухомого або нерухомого майна. Що цікаво – це вже третя його декларація на посаду. Спочатку Гайдай був кандидатом на посаду заступника голови Закарпатської ОДА, потім – голови Кіровоградської ОДА. 21 жовтня оприлюднив декларацію на посаду голови Луганської ОДА.

#Президентпочуйнас

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *