“Екс-міністр був у неадекватному стані”: Несподіваний поворот у справі загибелі відомого бізнесмена. “Тіло у дивному положенні”

Загибель 21 лютого підприємця Сергія Старицького в будинку колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари в селі Чайки під Києвом розслідується як умисне вбивство.

“Попередньо встановлено, що в будинку знаходилися три людини: чоловік і жінка і їхній гість. Всі троє вживали алкогольні напої. За словами жінки, вона перебувала в іншій кімнаті, коли гість вистрілив собі в голову з пістолета господаря”, – повідомили правоохоронці.

Для встановлення всіх обставин події призначено ряд експертиз: судово-медична, комплексна молекулярно-генетична, дактилоскопічна, балістична та хімічна, відзначили в правоохоронних органах.

“В даний час правоохоронці отримали дані, які дають підстави припускати, що чоловік міг не сам покінчити з життям. За погодженням з прокуратурою кримінальне провадження перекваліфіковано з самогубства на умисне вбивство – ч.1 ст.115 КК України”, – повідомили в поліції.

До слова, постріл був здійснений з пістолета Jericho 941. Зазначену вогнепальну зброю зареєстровано на Леоніда Кожару.

Додамо, що джерела видання OBOZREVATEL в поліції повідомили, що стрілянина сталася під час застілля. Одна з його учасниць Марина К. повідомила, що компанія випивала з 15:00.

Після жінка пішла в іншу кімнату відпочивати, а коли почула постріл, повернулася і побачила Старицького з вогнепальним пораненням в голову і пістолетом в руці.

Крім того, згідно з інформацією джерела, характер поранення і положення тіла вказують на те, що підприємця могли вбити. На момент прибуття співробітників поліції Кожара знаходився в неадекватному стані.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *