“Дякую за вечір!” : Дочка Добкіна засвітилася в компанії скандального російського актора. Разом з батьком

Дочка скандального українського політика Михайла Добкіна продемонструвала ефектні фото 

Алла Добкіна провела вечір зі своїм батьком і актором «з улюблених», як висловилася сама Добкіна, серіалів.

Для вечірнього виходу і відпочинку зі знаменитостями жінка обрала досить скромне вбрання – як ніяк з батьком відпочивала – чорні штани, кофта і пісочного кольору піджак.

Так Алла Добкіна разом зі своїм батьком відпочила в компанії Максима Лагашкіна – зірки російського ТБ, що неодноразово підтримував своєю творчістю і висловлюваннями «могутність» РФ:

«Вечір з акторами, що в моїх улюблених серіалах грають, так ще й з гумором у них все добре. Дякую за вечір! Було мало, але добре)))», – підписала Алла Добкіна фото.

Про актора Максима Лагашкін можна сміливо сказати, що він патріот Росії, але не так давно в мережі «шуміла» тема відносного того, що його дорослий син не хоче повертатися в Росію.

Нагадаємо, раніше Алла Добкіна показала архівне фото з батьком. Як видно на фото, Михайло Добкін ще дуже молодий, а поруч з ним його дочка Алла. Він сидить розслаблено у кріслі з розкритою сорочкою, виставивши на показ волохате тіло. Він тримає щось у руках і уважно розглядає це. А поруч Алла, яка ще зовсім маленька, вона п’є колу з банки і при цьому абстрактно дивиться кудись убік. У підписі до фото дівчина коротко написала: “Молодість”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *