“Дякую, що живі”: Харківські поліцейські врятували життя літньому подружжю. фото

Харківські поліцейські врятували життя літньому подружжю

76-річні пенсіонери ледь не загинули у власній оселі у пожежі, яка сталася через коротке замикання. На щастя, поруч з місцем події перебували працівники Московського відділу поліції сержант поліції Денис Коробка та старший лейтенант поліції Євген Фомін.

Інспектор сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу старший лейтенант поліції Євген Фомін розповів, що під час огляду місця події та збору первинного матеріалу він відчув запах диму.

– Я вийшов з помешкання та побачив, що весь під’їзд задимлений. Помітив, в якій квартирі, ймовірно, сталося загоряння, та почав стукати у двері, – пригадує Євген. – В цю хвилину мій колега Денис, який знаходився на вулиці у службовому транспорті, піднявся сходами та повідомив, що на п’ятому поверсі у сусідній квартирі горить балкон.

Двері оселі відкрила літня жінка. Вона була в шоковому стані та не змогла пояснити, що відбувається. Розуміючи, що самотужки не зможуть загасити пожежу, поліцейські викликали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та прийняли рішення евакуювати господарку помешкання.

– Коли ми спустилися кількома поверхами нижче, жінка повідомила, що у квартирі залишився її чоловік, який самостійно не пересувається, – розповідає Денис. – Не роздумуючи, я одразу кинувся до квартири, де вже вирувало полум’я. В одній з кімнат я побачив людину, яка лежала на дивані у безпорадному стані. Підхопивши чоловіка, я виніс його на вулицю та посадив на лавку.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

” alt=”” aria-hidden=”true” />

За матеріалами зі сторінки Національна поліція України

Джерело: vsns.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *