Дотиснули! Економічна криза в РФ: вже на порозі. Світ масово відвертається – вирішальні дні для Орди!

Впровадження санкцій проти Росії триває, Європейський Союз готує четвертий пакет, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 2 березня.

Він вказав на те, що санкції повинні залишатися системними, тобто в їх запровадженні не можна зупинятися. Іншим питанням голова МЗС назвав «глибину проникнення санкцій».

«Друге питання: це глибина проникнення санкцій. Тобто в нас є очевидні речі, на кшталт відключити від SWIFT, заморозити активи, але ще є дуже багато інших сфер санкційних, інших санкцій, які не лежать на поверхні, але які потрібно застосувати. Тому ми вчора проаналізували, що ще можна зробити, копнули, повірте мені, дуже глибоко, і відсьогодні починаємо роботу з партнерами, щоб санкції, які вони будуть застосовувати, проникали в саме серце російської економіки і в саме серце путінського режиму», – розповів міністр.

За його словами, в Росії вплив нових обмежень вже відчувається, проте Кулеба розцінює його як недостатній. Крім того, він розповів, що Москва шукає способи обійти санкції.

«Росія зараз шукає обхідні шляхи, і вона знайшла три країни, на які тисне і з якими активно співпрацює, намагаючись створити альтернативні бізнес-моделі, альтернативні системи фінансових розрахунків. Ми ці крани знаємо, як вони намагаються заробити гроші на українській крові знаємо, і ми з ними будемо працювати. І не лише ми будемо з ними працювати, щоб вони в цю історію сильно не лізли», – запевнив він.

Кулеба не назвав країни, про які йдеться.

Нагадаємо, постійні представники Євросоюзу схвалили список із 7 російських банків, які відключать від всесвітньої платіжної системи SWIFT. Це означає, що вони не зможуть переказувати гроші за кордон.

Так, високопоставлений чиновник ЄС пояснив, що банки були обрані на основі їхніх зв’язків з російською державою, а державні банки вже підпали під санкції після анексії Криму у 2014 році.

Всі ці банки, які ми перерахували під SWIFT… всі вони засновані на їх зв’язку з державою і неявному зв’язку з військовими зусиллями. Ми не йшли на повну заборону в усій банківській системі, – сказав чиновник.

Джерела називають наступні сім банків:

  1. ВТБ,
  2. “Россия”,
  3. “Открытие”,
  4. “Новикомбанк”,
  5. “Промсвязьбанк”,
  6. “Совкомбанк”,
  7. ВЭБ.РФ.

Зауважимо, відключення від SWIFT означає, що російські банки не зможуть переказувати гроші за кордон, а також всередині країни – їм доведеться перейти на ізольовану вітчизняну систему.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *