До останнього чекала в гості друзів: пішла з життя відома російська співачка. Буде дуже бракувати

У Росія померла співачка і народна артистка Росії і Мордовії Марія Антонова. Про це повідомила міністр культури республіки Світлана Бауліна.

Артистка померла у віці 94 років.

За словами міністра культури республіки Світлани Баулін, останнім часом Антонова довго лікувалася, при цьому завжди була привітною для друзів і гостей.

Похорон співачки Марії Антонової пройде вранці 3 березня в кафедральному соборі святого праведного воїна Феодора Ушакова.

Повідомляється, що Антонова була солісткою ансамблю пісні і танцю «Умаріна» і Мордовської державної філармонії. З 1996 року в регіоні проводиться фестиваль-конкурс виконавців народної пісні імені Антонової.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мешканка Москви 23-х років виграла конкурс зі швидкісного поїдання тістечок, але померла, вдавившись великим шматком десерту.

Також раніше повідомлялося, що померла знаменита американська телеведуча Лі Філіп Белл (Lee Phillip Bell). Вона також була творцем однієї з найуспішніших в історії мильної опери «Молоді та зухвалі», яка виходить в ефірі телеканалу CBS вже понад 30 років.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *