До мене підійшла проста вчителька! Розлючений Разумков з трибуни розніс всіх. Часу до середи

Голова ВРУ Дмитро Разумков закликав нардепів не займатися особистими справами під час робочого дня, зокрема, припинити їсти і пити у сесійній залі та не відволікатися на телефони.

Про це він заявив під час Погоджувальної ради.

“До мене, як до голови ВРУ (звертаються – ред.), і ви про це чуєте, людям незрозуміло іноді поведінка народних депутатів, яку вони спостерігають в залі і щодо кав, і щодо їжі, і щодо того, що народні депутати достатньо часто займаються своїми власними справами, то в телефонах, то ще в чомусь”, – сказав Разумков.

Також він наголосив, що до нього звернулася вчителька, яка зауважила, що її робочий день не коротший, ніж у нардепів, проте, вона не дозволяє собі займатися власними справами під час роботи з учнями. Вона запитала, чому нардепи дозволяють собі займатися особистими справами під час робочого дня.

“Давайте робити так, щоб не було важко відповідати на такі запитання, щоб у людей не було таких запитань, щоб вони бачили, що народні депутати працюють на користь цієї держави, працюють весь час коли працюють в залі, коли працюють в комітетах. І щоб вони це і бачили і відчували”, – наголосив Разумков.

Також Разумков запропонував, щоб у середу, 19 лютого, нардепи розглянули урядовий звіт на профільних комітетах, а в п’ятницю заслухали прем’єра Гончарука та міністрів. Також окремо у Раді запропонували заслухати очільницю Міністерства охорони здоров’я України щодо ситуації, пов’язаної із коронавірусом.

Нагадаємо, у Верховній Раді 9-го скликання виникало кілька скандалів через роботу не за призначенням у сесійній залі парламенту. Зокрема, нардеп Богдан Яременко втратив посаду голови комітету з питань зовнішньої політики після того як його “піймали” за пікантним листуванням.

30 жовтня 2019 року журналісти сфотографували у Верховній Раді, як Яременко під час роботи в сесійній залі домовляється в мережі знайомств про зустріч за гроші.

А народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Іллю Киву спіймали за листуванням з депутатом Держдуми Володимиром Жириновським.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *