“Дівчино, передайте за проїзд” скасовується, столичні маршрутки оснастять за останнім словом техніки
У київських маршрутках встановлять валідатори
Київ поступово переходить на єдиний електронний квиток, по якому можна їздити по всіх видах громадського транспорту. Ця система вже давно працює у великих містах світу, що дозволяє забезпечити швидку і зручну оплату проїзду і легкі пересадки. Зараз єдина система діє у всіх видах наземного комунального транспорту Києва – автобусах, тролейбусах, трамваях. Незабаром валідаторами планують оснастити і маршрутки.
![маршрутки, скріншот з відео](https://znaj.ua/crops/507aa5/620x0/1/0/2020/05/20/3o8MhL7K9xvb6k8DKein2bEjwwDePptk2UQZPo78.jpeg)
У червні валідатори почнуть роботу в тестовому режимі. Орієнтовна дата завершення випробувань – 30 червня. Якщо все пройде благополучно, валідатори почнуть роботу в повноцінному режимі. При цьому перевізники зазначають, що якщо тестування системи буде успішним, валідатори будуть встановлені у всіх маршрутних таксі столиці.
Плани по оснащенню маршруток системою єдиного електронного проїзного виношували ще на початку 2020 року. Спочатку заявляли про плани запровадити єдиний квиток вже 1 квітня 2020. Однак з-за пандемії коронавіруса довелося перенести плани на більш пізній термін.