“Дівчата, ставайте в чергу”: Пономарьов показав свого сина Сашка. Неймовірний красень, схожий на тата

Відомий український виконавець Олександр Пономарьов розповів про особливі дати. Співак зазначає подвійне свято і в першу чергу – це день народження сина.

У мікроблозі Олександра Пономарьова з’явилися зворушливі слова, присвячені синові. Співак привітав юнака з днем ​​народження і розповів про рядок з вірша, який імениннику цитують оточуючі.

Незважаючи на те, що Олександр Пономарьов не так часто з’являється на публіці, він веде активне життя в соцмережі і не забуває про важливі дати. Співак розповів, що відзначає подвійне свято. Перше – це Стрітення Господнє. А друге – день народження сина Сашка, який народився в це свято.

Відомий батько написав теплі слова привітань хлопчикові, сказавши, що любить його. Крім цього, зазначив, що тепер Саші підходять слова з вірша Шевченка. І за словами сина, «тільки ледачий не цитував їх».

«Сьогодні в мене подвійне Свято – Стрітення Господнє і саме в цей радісний День народився мій Син ! Тепер йому підходять слова Шевченка про “мені тринадцятий минало ” ! і він сказав мені, що сьогодні йому тільки лінивий не цитував Тараса Григоровича Вітаю тебе , Син , з Днем народження і нехай Боженька благословляє тебе і наставляє на шлях правдивий ! Люблю тебе !» – пише артист.

Порадував Пономарьов фанатів і позитивним сімейним фото в однаковому взутті. Фоловери радіють за улюбленого співака і вітають його та сина зі святом. Багато хто бажає здоров’я і щастя не тільки хлопчикові, але і його батьку.

«Мої вітання будьте щасливі Пономаряшки», «Вітаю і я вашого сина з днем ​​народження! Нехай все у нього вийде в його житті!»,« Здоров’я і щастя імениннику! А Вам бажаю бути кращим другом своєму синові! »,« Вітаю від душі здоровья !!! »,« Сина З Днем народження! А Вас з Днем народження сина) ».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *