“Дитячі вишиванки і три труни”: На Черкащині попрощались з трьома дітьми, яких убив батько. Мати і бабуся в істериці!

У Черкаській області батько задушив трьох власних дітей, а потім наклав на себе руки. Сталося усе в будинку, де мешкала родина. Мати і бабуся у той час були на роботі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У селі Придніпровське на подвір’ї однієї з хат висять дитячі вишиванки, поруч із десяток вінків і три труни. Трьох дітей: сестер чотирьох та вісьми років, а також їхнього дев’ятирічного братика напередодні задушив власний батько.

Рідні досі не можуть відійти від шоку і просто у нестямі від горя. Мати і бабуся постійно ридають і не можуть розмовляти.

“Старший хлопчик третій клас відвідував, менша дівчинка другий клас, а найменша дитячий садочок відвідувала”, – каже т.во. сільського голови Світлана Чеботарьова.

Рідні малечі не тямляться від шоку. У сільраді розповідають, що напередодні вранці мати та бабуся пішли на роботу на ферму поруч. У хаті з дітьми лишився їхній батько. Згодом бабуся повернулася. Хвіртка на диво була зачиненою. У хаті під ковдрою виявила онуків, яких було вже не врятувати.

Батька в хаті не було. Чоловіка кинулися шукати і знайшли в коморі. “Ми прийшли, вона відкрила сарай і він в сараї повішений був”, – розповіла Світлана Чеботарьова.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *