Динамо осоромилось в матчі з Шахтарем – VAR від Монзуль лише в одні ворота
“Біло-сині” не встояли під ударами “гірняків”
Київське “Динамо” поступилося “Шахтарю” у домашньому матчі на НСК Олімпійський у 24 турі Чемпіонату України з рахунком 1:3. Цей матч можна вважати історичним через те, що на ньому вперше в українському футболі було застосовано систему відеоарбітражу (VAR). Саме через цю інновацію й постраждали господарі поля – один з м’ячів, що потрапили у сітку “гірників”, не був зарахованим. Окрім того, для обох команд це був перший офіційний матч після завершення карантину (проходив він без присутності вболівальників). За підсумками гри, “Шахтар” закріпив своє лідерство у Чемпіонаті, а “Динамо” опинилося на четвертій сходинці.
![Матч "Динамо" - "Шахтар", фото Instagram](https://znaj.ua/crops/1a054f/620x0/1/0/2020/05/31/43f5KK2Qk08P9zuGDVWBjdlxt6aVM937ifvnCGd5.jpeg)
Інцидент з застосуванням відеоарбітражу стався на 19-й хвилині гри. Шахтарівець Сергій Сидорчук відправив м’яч у свої ж ворота. Але головна арбітриня матчу Катерина Монзуль скасувала взяття воріт після використання системи VAR – до удару Сидорчука “динамівський” захисник Денис Попов вдарив по обличчю гравця суперника Тараса Степаненко.
![Матч "Динамо" - "Шахтар", фото Instagram](https://znaj.ua/crops/7b2acc/620x0/1/0/2020/05/31/vghhrGA00IuvSMtczCVJy6zmmTkHBqzpuv12I4wM.jpeg)
Перший тайм закінчився з нічийним рахунком, Віталій Буяльський забив перший гол на 38-й хвилині, а Марлос вже на 39-й зрівняв рахунок. А ось вже у другому таймі “гірняки” отримали впевнену перемогу – на 67-й хвилині “Динамо” знову забив Марлос, а на 74-й – Маркос Антоніо.