“Де інші 17-18 проваджень?”. Екс-нардеп вибухнув різким зверненням щодо “справи Порошенка: “мильний” серіал

Стосовно Петра Порошенка серед зареєстрованих проваджень є провадження за набагато серйознішими злочинами та обвинуваченнями, аніж те, що було оголошено вчора. Тож цікаво, коли стосовно них будуть вручені підозри і обрані запобіжні заходи. Якщо цього не відбудеться, події стовідсотково нагадуватимуть шоу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат попереднього скликання Ігор Мосійчук.

Політик прокоментував події, пов’язані із викликом до ДБР попереднього президента Петра Порошенка та повідомлення йому Офісом генпрокурора про підозру, що відбулося напередодні.

“Якщо ми говоримо про цю справу, то мене цікавить, де інші 17-18 кримінальних проваджень? Коли по них будуть вручені підозри і обрані запобіжні заходи?” – поцікавився колишній нардеп.

Ігор Мосійчук продовжив: “Якщо цього не відбудеться, а ми будемо бачити такий “мильний” довготривалий серіал “Спіймай Порошенка”, де він буде втікати через задні двері, чорний хід, неважливо, то це, дійсно, буде нагадувати стовідсотково шоу”.

Політик зазначив, що серед зареєстрованих проваджень є провадження за набагато серйознішими злочинами та обвинуваченнями стосовно пана Порошенка, аніж те, що було оголошено вчора.

“І нарешті, чи вірю я, що ця влада посадить Порошенка? Ні, не вірю. Знаєте, чому? Тому що на його захист, судячи навіть із вчорашнього дня, будуть у випадку арешту волати посольства від Зімбабве до Вашингтона. А влада боїться, будемо казати, дихнути, не узгодивши свої дії із зовнішнім управлінням країни”, – заявив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, п’ятому президенту Петру Порошенку намагалися вручити підозру у будівлі Державного бюро розслідування, але він покинув приміщення.

У Державному бюро розслідувань розповіли свою версію подій навколо допиту Порошенка.

Після цього стало відомо, що Офіс генпрокурора у приміщенні ДБР повідомив про підозру Петру Порошенку.

Згодом генпрокурор Ірина Венедіктова поскаржилась, що народні депутати, які прийшли разом із Петром Порошенком до Офісу генпрокурора, порвали піджаки охороні.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *