Дайте людям швидкість! Водії звернулися до Зеленському за переглядом обмежень

Володимир Дубровський пропонує обмежити швидкість “до природного рівня”

На сайті президента України з’явилася петиція про перегляд швидкісного режиму в населених пунктах. Її автор – Володимир Дубровський, пропонує обмежити швидкість в містах і селах не до 50 км/год, як це є зараз, а на рівні 60 км/ч. Дубровський зазначає, що з 1 червня запрацювала система відеофіксації порушень, з-за чого з’явилася необхідність переглянути правила швидкісного режиму, не відповідають сучасним вимогам.

Дубровський пропонує цілу систему регулювання швидкості дорожнього руху. Зокрема, 22:00 до 8:00, на його думку, швидкісний режим у містах без багатосмугових доріг повинен бути на рівні 60 км/год, як у Польщі. Якщо на дорозі більше двох смуг (з урахуванням смуги для громадського транспорту, без урахування смуг для паркування), а також на дорогах загальнонаціонального значення Дубровський пропонує встановити гнучкий режим. Зокрема, на крайній правій смузі швидкісний режим повинен бути в районі 60 км/год, на крайній лівій – 80 км/год, а на односмугових дорогах у великих містах – 70 км/год. У вечірній час ці значення повинні зрости на 10 км/год кожен.

Також Дубровський пропонує посилити заходи безпеки. Зокрема, на його думку, на пішохідних переходах потрібно встановити освітлення, що реагує на рух. Також потрібен контроль над наявністю дорожніх знаків на переходах, а при необхідності і механічні засоби. На крайній лівій смузі заборонити рух транспорту масою більше 3 тонн. Крім того потрібно дозволити всім транспортним засобам менше 3 тонн користуватися крайньою лівою смугою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *