“Чиясь прикра помилка”: Кравчук жорстко дорікнув владі через нову загрозу. “Путін цим користується”

Перший український президент Леонід Кравчук дорікнув Заходу в одному з недавніх інтерв’ю за “нечесність”, заявивши, що Путін цим користується

Так, за словами Кравчука, Захід не розглядає Україну, як країну, в якій він зацікавлений, пише “Обозреватель”. Кравчук акцентує увагу на подвійності лідерів Європи.

“Вони роблять вигляд, що це так. І Путін цим користується”, – сказав Кравчук. – У заявах Німеччина підтримує Україну, однак будує “Північний потік-2”. Франція теж заявляє про підтримку України, але після розмови з Володимиром Зеленським президент Франції дзвонить Володимиру Путіну і підкреслює: бажано, щоб Росія стала членом G7 “.

Кравчук порівняв ситуацію з “грою кота з мишкою”: “Вони грають з Україною”.

У той же час український політик зазначив, Захід все ж зацікавлений у врегулюванні конфлікту на Донбасі. Він назвав війну на сході України тліючим гнітом, який може в будь-який момент перетворитися в велику пожежу:

“В центрі Європи тліє гніт. І вже не просто гніт, а невелике багаття. І найменша необережність або чиясь прикра помилка в цій ситуації може привести до того, що це невелике багаття розростеться, буде дуже велике полум’я, і ​​тут вже стане складно всім”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *