Черговий російський дурень! Аваков жорстко прокоментував слова голови Держдуми

Заяви російських політиків, подібні до тієї, яку зробив голова Державної думи Російської Федерації В’ячеслав Володін, допомагають українцям краще розуміти справжні устремління “русского мира”.

Про це на сторінці у фейсбуці написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

“Черговий російський дурень прислав нові скельця для рожевих окулярів прихильникам дружби з Росією: глава Держдуми РФ Володін повідомив Україні, що “націоналізм і утиск малих народів може призвести до виходу зі складу України низки областей”.

Від себе – пану Володіну: говоріть частіше! Це допомагає нам, українцям, краще розуміти справжні устремління “русского мира”.

Нашим теж скажу, – прихильникам всепрощення, купівлі електроенергії, дешевого газу зі знижкою та іншим, які твердять, що “ми один народ”, – перечитуйте Володіних… А якщо не доходить відразу, то знайте, що є багато таких, як я. До ваших послуг – російськомовний український націоналіст Арсен”.

Зазначимо, голова Державної думи Російської Федерації В’ячеслав Володін пригрозив Україні тим, що “націоналізм і утиск малих народів може привести до виходу зі складу України низки областей”.

Відповідну заяву Володіна опубліковано на сайті Держдуми РФ.

Таким чином Володін відповів на те, що українська делегація зірвала виступ незаконно обраного в Держдуму “депутата” від окупованого Росією Криму Руслана Бальбека на форумі ООН з питань меншин.

“Поведінка української делегації і спроба зриву виступу депутата Державної Думи, представника кримських татар Руслана Бальбека на форумі ООН, присвяченому питанням національних меншин, чергова демонстрація нетерпимості представників влади України до малих народів”, – заявив він.

Володін вважає, що в Україні права нацменшин постійно порушуються.

“Зокрема право на мову, коли Київ ухвалює закон про українську мову  як про єдину державну, і вводить заборону на використання національних мов в освітніх установах. При цьому складно назвати малим народом 36% громадян України, які вважають російську мову рідною”, – зазначив Володін.

“Владі України варто задуматися, чому в 2014 році переважна більшість – понад 96% жителів Криму і Севастополя: росіяни, українці, кримські татари, білоруси, вірмени, азербайджанці – “вирішили”  увійти до складу Російської Федерації”, – написав він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *