“Через Порошенка!” : Батько Каті Гандзюк зробив гучну заяву щодо вбивства своєї дочки. Досі не покарані…

Більше року батько Каті Ганзюк захищає пам’ять своєї дочки в судах, на мітингах. Активістку з Херсона влітку 2018 року було облито кислотою місцевими бандитами. Через три місяці Каті Гандзюк не стало. Замовники та організатори цього злочину досі не понесли покарання. Про це розповідає Віктор Ганзюк.

“На засіданні ТСК парламенту минулого скликанняя я публічно назвав імена трьох можливих замовників, — розповідає Віктор Гандзюк. — Мангер. Рищук. Гордєєв. Але, на жаль, Гордєєв (колишній губернатор Херсонської області ) і Рищук (колишній заступник губернатора Херсонської області ) виявилися членами партії президента Порошенка. Відповідальні за організацію та проведення його виборчої кампанії в Херсонській області. Я не говоритиму, що й на якій вазі в цій ситуації зважують політики. Більше того, після моїх заяв стосовно цих людей навіть було проведено певні слідчі дії та обшуки. Вони навіть писали мені лист у Фейсбук, просили зустрітися. Але я ні з ким не мав наміру зустрічатися й написав пост, у якому попросив більше мене не турбувати, бо ні з ким і ні про що не домовлятимусь. І ці люди зникли з мого життя. Але невдовзі з’явився Петро Олексійович, який захотів зі мною зустрітися. І наша зустріч відбулася в Одесі. У лютому”.

“Тоді саме почався процес над Мангером (голова Херсонської обласної ради ). Ми говорили близько години, — згадує батько Каті. — Я нагадав йому, що він позиціює себе як проєвропейський президент. Тому навряд чи слід забувати, що треба розслідувати роль його однопартійців — Гордєєва й Рищука — в цій історії. Що ми з ним — не судді й не прокурори, і тому необхідне чесне розслідування. Але він сказав, що наразі жодних доказів проти них немає. А якщо тільки вони з’являться, то він неодмінно очистить свою партію”.

“Але докази є на всіх. І на Мангера, і на Гордєєва, і на Рищука. Однак коли справа потрапила до Генпрокуратури, не без участі Порошенка докази зі справи щодо його однопартійців були вилучені. Лінія Гордєєва —Рищука завдяки Петру Порошенку взагалі лишилася не розробленою”, — завершив Віктор Гандзюк.

Раніше Віктор Гандзюк заявляв, що ні організатори, ні замовники вбивства його доньки не покарані. Покарані тільки виконавці, причому дуже умовно. За замовне вбивство з обтяжуючими обставинами, скоєне особливо жорстоким способом, вони отримали мінімальні строки — від трьох до шести років.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *