Британія надасть допомогу! 100 мільйонів доларів – посилення співпраці

Велика Британія надасть Україні 100 мільйонів доларів через Світовий банк, аби підтримати основні державні функції та пом’якшити фінансовий тиск, спричинений вторгненням Росії. Про це повідомили в офісі прем’єр-міністра країни Бориса Джонсона, передає Reuters.

За словами глави британського уряду, ці кошти можуть бути використані для оплати праці представників державного сектору або фінансування пенсій та виплат соціального страхування.

Хоча лише Путін може повністю припинити страждання в Україні, сьогоднішнє нове фінансування допоможе тим, хто стикається з погіршенням гуманітарної ситуації, — заявив Джонсон.

Кошти будуть виплачені через Мультидонорський трастовий фонд Світового банку, призначений для прискорення пожертв в Україну і який вже використовується деякими іншими країнами.

Зазначається, що оголошення про фінансування з’явилося напередодні візитів до Лондона прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо та лідера Нідерландів Марка Рютте, які Джонсон намагатиметься використати для посилення міжнародної відповіді на вторгнення РФ в Україну.

Очікується, що у понеділок три лідери проведуть пресконференцію.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють і знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *