Бліцкриг Путіна провалився! Провал по всім фронтам: ЗСУ дотиснуть – повне руйнування РФ

Голова Центру політичних студій “Доктрина”, політичний консультант Ярослав Божко розповів виданню Коментарі, що зараз настав переломний момент нашої історії, точка остаточної втрати впливу постколоніальних комплексів:

“Найголовніше, що можна сказати після першого тижня героїчної оборони України, – початковий план РФ щодо зухвалого та швидкого захоплення основних міст, руйнування військової інфраструктури та знищення українських ВПС та ППО не виправдався. Це дало змогу вистояти на першому етапі вторгнення, зібрати та мобілізувати сили та приступити до ефективної оборони”.

Щодо політичних моментів – українська нація прямо зараз своїми діями, ініціативами, настроями масово голосує “За” на референдумі за своє існування у майбутньому, наголошує експерт.

“Це момент політичної консолідації, подолання політичної неоднозначності, що частково існувала раніше, з питань ідентичності, зовнішньополітичного курсу серед громадян, самої суті відносин з РФ. Це – переломний момент нашої історії, точка остаточної втрати впливу постколоніальних комплексів, на які спирається РФ у своїх політичних планах в Україні”, – резюмує Ярослав Божко.

За словами керівника Фундації “Вища школа професійної політики” Олега Вострих, сім днів відкритої військової агресії проти нашої країни показали, що Україна є реальною нацією, а не околицею Росії.

“Що свобода та право вибору для кожного українця – це не просто слова. Це його ідентифікація, його відмінність від тих, хто вибрав “зомбоящик” замість мислення та аналізу, – продовжує експерт. – Що ми – не просто спільність людей, а справді держава, яка має своє право на самовизначення та свій вибір шляху розвитку. І на сьогодні ми для всього світу є двигуном якісних змін, новою хвилею для очищення та зростання. Незважаючи на мову спілкування, ми як ніколи єдині. І знову як на Майдані ми показуємо свою здатність до самоорганізації. До вибудовування ефективних горизонтальних ланцюжків”.

Олег Вострих наголошує, що влада виявила твердість та ефективність у вирішенні завдань оборони. Дипломати ведуть боротьбу на своєму фронті, військові – на своєму. Бореться весь український народ.

“Ми вистояли перші 72 години – і надалі все пішло не так, як передбачалося агресором. Бліцкриг зірвано. Тепер починається процес перегрупування сил, партизанська боротьба, правильне та ефективне використання наявних ресурсів. Міністр оборони та Генштаб показали себе як професіонали, що знаходяться на своєму місці. Так, є помилки. Але поки що нам вдається стримувати натиск. А надалі, за підтримки світової спільноти, зможемо і перейти в контрнаступ. Майже кожен населений пункт в Україні стає фортецею. Наразі важливо стати “болотом” для кожної колони ворога. Щоб вони загрузли в нашій землі без палива, живлення, підтримки. Час грає проти Росії. Санкції починають діяти. І незабаром у таборі ворога розпочнуться соціальні бунти. Нам дуже важливо вистояти! – наголошує експерт. Сім днів війни показали, що “велич та міць російської армії” – це лише міф, наголошує Олег Вострих.

“Так, кількість техніки, перевага у повітрі, високоточні крилаті ракети, все це є, – визнає він. – Але немає мотивації, немає навичок та вмінь. Є “гарматне м’ясо” і багато помилок командирів, перевага противника у кількості техніки та людей, яку поки що не вдається трансформувати у реальні перемоги. Диверсійні групи, що діють у Києві та регіонах, намагаються вносити хаос і сіяти паніку. Але стикаються із жорсткою відсічю територіальної оборони. Людей, які ще вчора орали поле чи пекли хліб. Росія зіткнулася з невідомою їй силою, яка штовхає українців захищати свою землю, свою оселю, свою свободу. Окупанти чекали хліба та солі, а отримують свинець та ненависть. Пропаганда РосТВ зробила свою справу. Воєначальники стали заручниками своїх міфів про велич і мощі росармії”.

Однак перемога не впаде нам із неба, попереджає Олег Вострих. Нам ще доведеться вигризати її у нашого ворога.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *