Більшість росіян сприймають! Нова реальність – провал операції. Економічні втрати!

Більшість росіян покірно прийняли нову реальність. 

Я навіть не здивований, що його оточення виконує божевільні і шкідливі для країни накази, розв’язуючи бійню в Європі і тим самим руйнуючи всі зв’язки – які з зовнішнім світом, так із навколишнім середовищем, перетворюючи всі переваги в ніщо. Звичка до рабства і це пояснює, – про це пояснює Андрій Зубов у Facebook.

Ось таке жахливе пояснення душі народу після століття брехні і терору. Чи принесе нинішній кошмар і його наслідки, чи принесе відкриття себе в стані божевільного зцілення душі народу – відкрите питання.

Прийняли кров, прийняли війну, прийняли смерть близьких і втрату будь-яких економічних перспектив. І це все заради того самого параноїдального фантома, що володіє душею правителя, – наголошує експерт.

Зазначимо, що глава МЗС Дмитро Кулеба у зв’язку з застосуванням Росією тактики завдання максимальної шкоди цивільному населенню закликав світ ще більше посилити санкції проти Москви.

Росія переходить до потворної тактики, спрямованої на максимальну шкоду цивільному населенню: бомбить житлові квартали та критично важливу інфраструктуру, загрожує ядерним об’єктам. Санкції мають посилюватися. Відключити SWIFT “Сбербанку”. Нафтове ембарго. Закрити порти для російських кораблів. Закрити лазівки в криптовалютах. Обрізати всі зв’язки, – написав Кулеба у Twitter.

3 березня Сполучені Штати запровадили санкції проти більшої кількості російських олігархів та їхніх родин, зокрема – проти прессекретаря Путіна Дмітрія Пєскова та інших.

Під санкції потрапили особи, як збагачуються коштом росіян, просувають своїх близьких на топпосади, а також особи та компанії, які постачають необхідні ресурси для вторгнення Росії в Україну.

Ці особи та члени їхніх родин будуть відключені від фінансової системи США, їхні активи в США будуть заморожені, а їхнє майно буде заблоковано для використання.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *