“Багатомільярдні збитки” : Відомий український банк витратив 443 млн на зарплати і премії для своїх топів

З початку 2019 року зарплати і премії в “Ощадбанку” виросли на 443 млн грн – до 3,2 млрд. В основному, за рахунок винагородження топ-менеджменту.

При цьому установа показує багатомільярдні збитки. Про це повідомляє сайт нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського dubinsky.pro.

“За 9 місяців 2019 року витрати державного “Ощадбанку” на зарплати і премії склали 3,2 млрд грн. За аналогічний період минулого року 2,8 млрд грн. Приріст 443 млн або 16%. Операційні витрати збільшилися на 1 млрд до 7 млрд. При цьому активи банку різко скоротилися з 217,7 до 208,1 млрд грн”, – сказано в матеріалі.

За даними ресурсу, кредитний портфель банку “просів” на 2,4 млрд до 65 млрд грн. А непокритий збиток склав 33 млрд грн.

“Банк активно скорочує відділення і звільняє співробітників, при цьому витрати на зарплату тільки ростуть. В основному за рахунок винагородження топ-менеджерів. З початку цього року “Ощад” ліквідував 159 відділень. Починаючи з 2014 року кількість відділень банку скоротилася з 5529 до 2471″, – сказано в публікації.

Нагадаємо, раніше нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубинський звинуватив організаторів відбору на посаду Держсекретаря Мінекономрозвитку в його зриві після того, як у фінал не вийшов “потрібний” претендент.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *