Автор: Тетяна Гушньовська / 24/02/2020 Чого ти досі не там! Розлючений Зеленський висказав йому все. Забирайся з Києва

Сьогодні, 24 лютого, на Одесу обрушився потужний шторм.

Як повідомляє «Новое время», сила вітру досягає 25-28 м / с, станом на зараз він повалив десятки дерев.

Висота хвиль на Чорному морі досягає 3-4 метрів. Води Хаджибейського лиману заливають Об’їзну дорогу. Крім того, громадський транспорт працює з перебоями. У будинках в різних районах міста відсутня електроенергія.

Губернатору Одеси Максиму Куцому дзвонили вже з Офісу Президента і цікавилися, чому ще в ОДА не створили штаб ліквідації наслідків і що Куций робить в Києві в такий день. На офіційній сторінці губернатора в фейсбуці немає згадки про НС в одеській області через ураган, хоча вже є жертви.

Максим Куций отримав чергову порцію критики від Офісу Президента. І, як повідомляє телеграм Канал Легітимний, від самого Зеленського. Зараз похапцем вирішуватимуть цю проблему, губернатору сказали забиратись з Києва.

Комунікація в ОДА зараз на найнижчому рівні за всі часи. Губернатор Одеси в черговий раз потрапив під «приціл» Зеленського, – пише телеграм канал Легітимний. Таку ж інформацію надає телеграм канал Резидент. Зазначаючи, що Губернатор Одеси перший на виліт.

Окрім того, під прицілом президента і Міністерство охорони здоров’я.

Михайло Радуцький намагається вирішити долю міністра охорони здоров’я, яка «героїчно» захищає імідж Уряду в Санжарах, про це пише телеграм канал Легітимний.

Скалецька відстрочила своє звільнення на 15 днів, але Андрій Єрмак наполягає на жорстких рішеннях Зеленського через провал евакуації українців з Китаю. Губернатора Львова врятувало тільки одне, що його недавно призначали.

Зазначимо, наразі міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька перебуває в одній будівлі з евакуйованими з Китаю в медцентрі Нацгвардії.

Також, нещодавно президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля.

У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України, та незадовільною роботою облдержадміністрації з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки Президент України прийняв заяву Ігоря Сопеля про відставку із займаної посади за власним бажанням.

Водночас, Президент Володимир Зеленський призначив п’ятьох голів районних державних адміністрацій у Кіровоградській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Відповідні розпорядження оприлюднено на сайті глави держави.

Зокрема, президент призначив Олександра Антоненка головою Новгородківської районної державної адміністрації Кіровоградської області, Юрія Загоруйка – головою Білогірської райдержадміністрації Хмельницької області.

У Чернівецькій області глава держави призначив трьох очільників райдержадміністрацій, зокрема Михайло Чорней очолив Вижницьку РДА, Іван Веклич – Глибоцьку РДА, а Дмитро Балінов – Сторожинецьку РДА.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *