Автобуси рушили! В нових Санжарах відбувається немислиме. Люди прориваються

Всі пасажири евакуаційного рейсу, який доставив українців з Китаю до Харкова, пройшли перевірку. Вони сіли в автобуси, які повинні доставити їх в медцентр Нацгвардії “Нові Санжари” в Полтавській області.

Глава “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” в Харківській області Віктор Забашта повідомив, що знав про прибуття літака до Харкова ще вночі.

“Я не знаю, який був хід думок і чи були альтернативні варіанти. Ще вночі нам поставили завдання і ми приїхали зустрічати літак”, – сказав Забашта.

Також він підтвердив, що пасажири рейсу вже пройшли перевірку і сіли в автобуси, які повинні доставити їх в Нові Санжари.

Нагадування, в місті Нові Санжари Полтавської області не припиняються заворушення. Правоохоронці почали зачистку дороги, на яку вийшли незадоволені городяни. Вони протестують проти рішення влади госпіталізувати в місцевій лікарні евакуйованих з китайського Ухань українців.

У четвер, 20 лютого, в країну з Китаю повернувся літак з громадянами України та інших країн. У свою чергу, жителі Нових Санжаров дізналися про те, що евакуйованих залишать в їхньому місті на карантин в місцевому госпіталі і вийшли на вулиці, протестуючи проти такого рішення влади.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *