Аваков зблід! Цей день настав, накрили всіх – перша посадка. Зеленський в люті

Голова партії “Слуга народу” і заступник голови однойменної фракції у Верховній Раді Олександр Корнієнко заявляє, що цієї весни точно треба почати посадки, як цього вони обіцяли під час передвиборчої кампанії.

“Щодо загально політичної ситуації. Дійсно, прийшла весна, багато людей очікує посадок, які ми обіцяли в минулому році. Зрозуміло, що минулої весни ми просто б не встигли це зробити. Цієї весни точно це треба буде робити”.

Саме тому, за словами Корнієнка, дуже важливо 4 березня “провести дуже серйозну розмову” з очільниками правоохоронних органів.

Як зазначають джерела в ОП, не виключено, що буде підніматись питання і щодо відставки Авакова. Через високий антирейтинг голови МВС Арсена Авакова громадськість почала вигадувати конспірологічні теорії: нібито він спровокував протести в нових Санжарах. Але у списку підопічних Авакова і реальних справ вистачає: п’яні ДТП, обкрадання офісів, справи проти журналістів. Реформу МВС називають проваленою, але при цьому міністр на своїй посаді вже шість років. Як зазначають джерела в ОП, перша гучна посадка чекає на українців вже зовсім скоро.

В свою чергк, Корнієнко твердить, що в першу чергу треба з’ясувати у керівника Офісу генпрокурора Руслана Рябошапки, чому реформа прокуратури “заважає висувати конкретні підозри”.

Окрім того, за його словами, має бути “розмова непроста з Національним антикорупційним бюро, яке довго розповідало протягом останніх 5 років, що їм заважає відсутність політичної волі”.

Корнієнко нагадав, що президент змінився, політична воля змінилась, а роботи НАБУ все одно не видно, тому “треба піднімати конкретні питання, як цю роботу налагодити”.

Корнієнко додав, що є питання і до очільників МВС, СБУ і ДБР – зокрема, щодо “поточної діяльності розслідування тих резонансних справ, які у всіх на слуху”.

За словами голови партії “СН”, наразі спільне завдання усіх “зробити так, щоб справедливість у країні почала відновлюватись – у формі посадок, не у формі посадок, але щоб люди бачили конкретний результат роботи правоохоронної системи”.

Нагадаємо, 29 лютого президент Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради щодо включення додаткових питань до порядку денного позачергового пленарного засідання ВР. 4 березня на ньому серед іншого планується розгляд питань про Кабінет міністрів та діяльність силовиків у сфері подолання корупції та зміцнення правопорядку. Також курсують чутки щодо можливої відставки Гончарука та кабінету Міністрів. Як зазначають джерела, Зеленський розлючений, адже бачить реальну картину.

Станом на 2 березня Гончарук запевнив, що жодних заяв про відставку не писав.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *