Аваков в шоці – це ще не все! Саме зараз, країну сколихнув скандал – вилетить як пробка. Йому відвісили

Моє бажання задати Авакову питання залишилося за кадром, розпочала свій допис Богуцька.

Якимось дивним дивом мені ще жодного разу не вдавалося взяти слово, не дивлячись на те, що я докладаючи величезних зусиль, тисну на потрібну кнопку на пульті.

Вчора Антон Геращенко заявив, що Хатія Деконаідзе розвалила поліцію. Сьогодні Арсен Борисовичу показував слайди успішності поліцейської реформи і високий рівень довіри поліції. Цікаво, Хатія Деконаідзе коли розвалила поліцію? До реформи, чи після?

І друге: які успішні реформи в поліції (з нуля) провів міністр МВС після відходу з поста соратниці Михайла Саакашвілі?

А взагалі-то питання якісь солодкі і після них хочеться Авакову повісити медаль.

Своїми думками стосовно цього, поділився і Віталій Шабунін, голова правління у Центр Протидії Корупції, поділившись матеріалом на своїй сторінці у Фейсбук:

Цей матеріал забирає в депутатів можливість прикидатися, ніби вони не знають про злодіяння нацполіції Авакова.

“Українська правда” зібрала з відкритих джерел злочини української поліції з 1 січня 2020 року – від вимагання хабарів до зґвалтувань і смертей.

За чотири місяці 63 злочини вчинили мєнти, яких вже шостий рік “реформує” Арсен Аваков.

Нагадаю, що лише кілька Слуг Народу підписали постанову про звільнення Авакова.

Так само ні Порошенко, ні і Тимошенко, а також всі їх депутати (крім однієї) ту постанову не підписали. В цьому їх позиція повністю збігається з Медведчуком і ко.

Всі ці люди повною мірою розділяють відповідальність за кожний наступний злочин поліції. А такі злочини, як видно з матеріалу УП, відбувають через день.

Коли Аваков розповідає депутатам, що в усіх країнах світу поліція гвалтує і вбиває – він вважає їх ідіотами.

Коли Аваков вустами геращинків звинувачує в провалі реформи звільнену більше троьх років тому Деконаідзе – він вважає депутатів ідіотами.

До речі, Геращенко був в апеляційній комісії, яка відновлювала мєнтів, що не пройшли атестацію.

Оскільки більшість Слуг Народу, ЄС, ОПЗЖ і Батьківщини постанови про його звільнення не підписують, то Аваков правильно цих депутатів оцінює.

За кожну таку новину (яких по кілька на тиждень) повну відповідальність несуть Зеленський, Порошенко, Тимошенко та Медведчук, які (разом зі своїми депутатами) кришують Авакова.

На цій їх відповідальності ми будемо наголошувати виборцям після кожного чергової новини про зашквари поліцейських Авакова – резюмував Шабунін.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *