Атака на Рябошапку! Генпрокурор розкрив несподівану правду. Страшно!

Керівник Офісу генпрокурора недавно повернувся із зустрічі на Банковій і повідомив ближньому колі співробітників, що він найближчим часом піде у відставку. Приводом візиту до Офісу президента, де Володимир Зеленський заявив Рябошапці про незадовільну роботу, став лист генерального прокурора до Верховної Ради з вимогою не голосувати за президентський законопроект про злодіїв в законі. Про це 18 лютого повідомив народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський в Facebook.

Під час зустрічі, Зеленський згадав Рябошапці провальну роботу у справах Порошенка, а також – за моїми відомостями – надав докази продажу оточенням Генпрокурора ряду кримінальних справ. Після чого Рябошапка впав духом, і провів зустріч зі своїм найближчим оточенням, де повідомив про звільнення і попросив всіх зачистити хвости, – йдеться в повідомленні.

В Офісі генпрокурора вже заявили, що інформація про кадрові зміни в ОГ помилкова. У Рябошапки стверджують, що такі дії спрямовані на те, щоб змістити з посад керівництво Офісу генпрокурора і перешкодити реформі прокуратури.

Це інформаційна провокація і чергова атака проти реформи прокуратури, свідчить про те, що ми не зручні. Я і заступники генерального прокурора на місці, виконуємо свої обов’язки, – цитує прес-служба Рябошапку.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *