“Аневризма серця у 31 рік”: Несподівано пішла з життя спадкоємиця монаршої родини

В американському штаті Техас за тиждень до свого 32-річчя раптово померла княжна Марія Петрівна Голіцина (за чоловіком – Марія Сінгх).

Причиною смерті, як повідомляє видання Express, став розрив аневризми серця.

У княжни, яка три роки тому вийшла заміж за шеф-кухаря готелю Derek в місті Х’юстон Ріші Сінгха, залишився дворічний син Максим.

Марія доводилася правнучкою останньому імператору Австрії Карла I. Вона була дочкою князя Петра Голіцина і ерц-герцогині Марії-Анни Австрійської. Марія – четверта по старшинству з шести їхніх дітей.

Князь Петро – генеральний директор і голова компанії TMK Ipsco – філії російської Трубної металургійної компанії. Сім’я Голіциних покинула Росію після революції. Петро народився в Південній Америці, куди його батьки переїхали з Югославії після Другої світової війни.

Марія народилася в Люксембурзі. Серед її предків – представники таких знаменитих прізвищ, як Лопухіни Вяземськ, Чорткова, Ермолови, Демидови, Оболенські, Васильчикові, Безобразові, Апраксині, Шереметєві, Шувалові і Воронцови-Дашкові, король Португалії, герцог Пармський і багато інших аристократів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *