“Аллочка, боріться!”: З’явилися новини про Аллу Мазур. Українці схвильовані

З’явилися нові подробиці про стан Алли Мазур

Мазур оголосила про свою онкологічну хворобу. Сьогодні тисячі українців бажають українській телеведучій телеканалу “1 + 1” перемогти злоякісну пухлину, яка утворилася у неї безсимптомно. Тим часом в соціальних мережах з’явилося повідомлення про те, що Алла Мазур могла стати тренером в “Лізі сміху”. Тепер спроби Мазур реалізувати себе в комедійному жанрі перебувають під питанням.

Ведуча “1 + 1 “Алла Мазур оголосила про свою онкологічну хворобу. Її планували на посаду тренера в шоу “Ліга сміху “. Тепер проба її сил в комедійному жанрі під питанням”, – йдеться в пості в Twitter.

Шанувальники схвильовані новиною. Вони просять Аллу боротися і потішити себе і їх участю в “Лізі”.

Нагадаємо, Мазур закликала всіх українок старше 45 років пройти профогляд. Адже, за словами знаменитої телеведучої, саме під час такого огляду у неї і виявили онкологію, про яку вона і не підозрювала.

Медики попереджають, що щорічно страшний діагноз ставлять тисячам киянок. І, на жаль, у 20 відсотків з них виявляють запущені форми хвороби. Якщо рак буде виявлений на ранніх стадіях, то показник лікування становить 98 відсотків.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *