Це не політична зрада! Осадча “наїхала” на Кличка. Українці аплодують

Відома українська телеведуча Катя Осадча висловила невдоволення столичному меру Віталію Кличку стосовно досить тривалого ремонту дороги, через який в Києві постійно створюються великі затори. Свої претензії знаменитість написала в сторіс в соціальній мережі Instagram.

Так, Катя підкреслила, що через ремонтні роботи на Південному мосту в заторі стоїть все Столичне шосе. Більше того, не видно, щоб там хтось ґрунтовно працював. Всього 3 працівника займаються ремонтом і так триває вже 2 місяці.

“А тим часом десь в ОАЕ або Китаї вже побудували два мости”, – порівняла Осадча.

Знаменитість підкреслила, щоб Віталію Кличко передали, що в Києві, під його керівництвом, не все добре і це не політична “зрада”.

Нагадаємо, Осадча опублікувала миле фото з Парижа, куди зараз вирушила. За її словами, це було перше місто, в якому вона тривалий час жила самостійно. Схоже в Париж Катя приїхала не сама, а з сином, але його вона намагається не показувати публіці.

Париж – перше місто в Європі де я тривалий час жила самостійно. Я пам‘ятаю, як намагалася вивчити французьку, вчила паралельно англійську, доганяла шкільну програму і працювала.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *