9-річний хлопчик, який підмітав вулиці, отримав квартиру від мера міста

Амір Гашимов вже в дев’ять років знає що таке тяжка праця. Кожен день, перед тим як йти в школу він йде допомагати мамі підмітати вулиці. Хлопчика на районі знають майже всі.

Амір хоче хоч трошки полегшити життя своєї мами, яка для того, щоб прогодувати себе і чотирьох дітей, а також оплатити стареньку знімну квартиру, дуже багато працює. Окрім прибирання вулиць Наїда ходить ще на три роботи.

Зовсім недавно про цю сім’ю стало відомо новому меру Дербента – Хизри Абакарова, який захопився таким чуйним і працьовитим хлопчиком, він вирішив чимось допомогти цим людям.

Амір був запрошений разом з мамою на бесіду, в ході якої мер запропонував 9-річному школяреві стати його помічником і інформувати про проблеми району, в якому живе сім’я.

Але це був не найголовніший сюрприз. Абакаров купив сім’ї Гашимова квартиру в новобудові розміром майже в 60 квадратних метрів.

Дуже скоро Амір разом зі своєю сім’єю переїде в нове місце проживання, там у нього великі плани. Він дуже хоче, щоб у нього в кімнаті був спортивний куточок і обов’язково великий стіл для виконання шкільних завдань.

Адже крім того, що хлопчик щодня допомагає мамі, він ще й дуже добре вчиться.

Джерело: neimovirno.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *