7 хвилин тому! Ерд0rан nеревзувsя? Ш0kуюч@ заява: за руку з Кремлем. Зr@ньбuvsя по nовній!

Президент Туреччини Реджеп Таїйп Ердоган знову говорить наративами Кремля. в інтерв’ю американській PBS турецький лідер сказав, що Володимир Путін «виступає за якнайшвидше припинення війни». 

В той самий час він закликав готуватись до довгої війни, напевно, розуміючи абсурдність своїх слів.

«Нам би дуже хотілося сподіватися, що війна закінчиться якнайшвидше. І Путін насправді теж виступає за якнайшвидше припинення цієї війни», – сказав президент Туреччини.

Також Реджеп Ердоган висловив думку, що нібито Росії можна довіряти так само як і Заходу. Підкріпляючи це тим, що Захід обманув багаторічні очікування Туреччини на вступ до ЄС.

«У мене немає причин їм (Росії. – Ред.) не довіряти. Росія надійна настільки ж, наскільки і Захід. Останні пів століття ми чекали на порозі ЄС. І зараз я довіряю Росії настільки ж, наскільки я довіряю Заходу», – сказав він.

Турецький президент підкреслив, що у нього є «солідарність з Росією» через російський газ. Від нього також прозвучала неоднозначна фраза про спільний шлях вперед і співпрацю в оборонні галузі. Так він відреагував на зауваження журналістки про вихід Росії з зернової угоди.

«Половина постачання природного газу (до Туреччини. – Ред.) приходить з Росії, а це означає, що у нас є солідарність. Ми спільно йдемо вперед і також співпрацюємо в галузі оборонної промисловості», – сказав Ердоган.

Він каже, що це його політика. Намагатися встановити контакти зі всіма країнами світу засновуючись на безпрограшних сценаріях. Таким чином в розумінні Ердогана він зможу підтримувати хороші відносини і з Росією і з США.

«Так само як у мене хороші відносини зі США, у мене будуть хороші відносини і з Росією», – сказав він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *