40 тисяч солдат! Термін0ве рішення НАТО – Столтенберг відповів: доля України. Переможемо!

Spread the love

НАТО тісно співпрацюють з оборонними компаніями. Все для того, аби надати Україні більше поставок зброї та обладнання для підготовки до довгострокової війни з росією.

Слід готуватись до довгострокових заходів. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Ми надаємо велику підтримку, але нам потрібно зробити ще більше і бути готовими до довгострокових заходів,– наголосив генсек. Столтенберг додав, що НАТО зараз у тісному контакті з оборонною промисловістю партнерів. За словами Столтенберга, потрібно виробляти та постачати більше різних типів боєприпасів, зброї та можливостей.

Також генсек визнав, що війна створила найнебезпечніший момент для Європи з часів Другої світової війни, росії не можуть дозволити перемогти. Він зауважив, що члени НАТО не беруть безпосередньої участі у війні, але Альянс бере активну участь у координації відповіді Заходу на вторгнення. Війна закінчиться переговорами. Столтенберг переконаний, що війна, швидше за все, завершиться лише після переговорів. Однак додав, що результат цих переговорів повністю залежатиме від сили на полі бою. НАТО в жодному разі не вказуватиме Україні, якими мають бути умови переговорів.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що просування росії знову зупинилося, а Україна продемонструвала вміння відповісти ударам та відбити свою територію у російських військ. Також він наголосив, що НАТО має два завдання, щоб уникнути зіткнення з росією. Він каже, що зараз це важливіше, ніж будь-коли, адже в Європі відбувається війна – росія напала на Україну. Президент путін напав на ні в чому не винну країну та людей із застосуванням військової сили для досягнення своїх політичних цілей. Те, що він робить, – це кидає виклик світовому порядку,– заявив генсек НАТО.

За словами Столтенберга, війну спровокувала вимога путіна контролювати Україну та не розширювати НАТО. “Він не поважає бажання України стати частиною нашої спільноти”, – додав він. Генсекретар Альянсу заявив, що у цій війні НАТО має два завдання – підтримати Україну і не допустити переростання конфлікту в повномасштабну війну між НАТО і росією. Він наголосив, що НАТО підтримує право України на самооборону.

“Велику мужність проявив український народ протягом війни. Відколи росія анексувала Крим у 2014 році, деякі країни НАТО допомагали Україні. На саміті НАТО країни Альянсу заявили, що підтримуватимуть Україну стільки, скільки буде потрібно”, – зауважив він.

Столтенберг заявив, що весь світ бачить військові дії, напади на цивільне населення та руйнування, яких не було з часів Другої світової війни. Але також у наших власних інтересах, щоб путін не досяг успіху в своїх амбіціях в Україні… Якщо Росія виграє цю війну, вона матиме підтвердження того, що насильство працює. Тоді наступними можуть бути інші сусідні країни,– вважає він. Генсек зауважив, що просування росіян знову зупинилося. А українці показали вміння завдавати ударів у відповідь і повертати території, планують контрнаступ на півдні.

“Друге завдання НАТО – не допустити поширення війни. Ми це робимо і тим, що не є стороною війни – ми не входимо в Україну з військами. Ми також показуємо, що напад на одну з країн НАТО спричинить відповідь усього Альянсу. Тому ми нарощуємо військову присутність на східному кордоні”, – відповів він.

За його словами, відтоді, як почалася війна, НАТО має близько 40 000 солдат переважно на сході. Вони підтримуються значною кількістю літаків і кораблів. “Як казали стародавні римляни: “Якщо хочеш миру, тобі треба планувати війну”, – додав він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *