20 років з конфіскацією! Пролунала потужна заява про Авакова. В СІЗО його – Зеленський не чекатиме

Як відомо, 29 серпня Верховна Рада нового скликання перепризначила Арсена Авакова на посаді глави Міністерства внутрішніх справ. Тоді глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Аваков буде «перехідним» міністром на шість місяців. Президент Володимир Зеленський заявляв, що Аваков перебуває «на випробувальному терміні». Глава держави пообіцяв його звільнити, якщо він не покаже реальних результатів роботи до кінця 2019 року.

Сьогодні ж про це президенту вирішив нагадати Ветеран АТО, Євген Шевченко, подаємо його слова в оригіналі:

Нам клятвено обіцяли, що Аваков залишиться «перехідним» міністром МВС на півроку. Просто хотілося б нагадати можновладцям, що 29 лютого 2020 року ці півроку закінчуються.

Я вірю, що керівник фракції СН в Парламенті Давид Арахамія і Президент Володимир Зеленський не стануть обманювати своїх виборців і цей ублюдочний корупціонер через два місяці буде позбавлений займаної посади. Бажано з подальшим супроводженням в СІЗО, а звідти в колонію суворого режиму – на 20 років з конфіскацією.

Сам же Володимир Зеленський нещодавно не став підтверджувати чутки про те, що залишить главу МВС Арсена Авакова на посаді за розкриття справи про вбивство Павла Шеремета, проте після провалу голосування за законопроект про гральний бізнес – думка кардинально змінилась.

Президент Володимир Зеленський після провалу законопроекту про легалізацію грального бізнесу вирішив, що до цього причетний голова МВС Арсен Аваков.

За словами джерел провал законопроекту дуже розлютив президента. Увечері він зателефонував міністру і зажадав провести рейд і закрити всі гральні заклади.

Інсайдери стверджують, що “крик був такий, що здавалося слина летіла з трубки”.

Що було далі – ви знаєте, масове закриття гральних закладів за участю СБУ і МВС.

І як підсумок, минулого тижня по всій території України протягом одного дня було закрито понад 5300 гральних закладів.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на сторінці у Facebook.

“Минулого тижня ми за 1 день закрили понад 5300 гральних закладів по всій території України. Чутки про те, що хтось десь знову відкрився – неприпустима історія. Ми звернулися до людей із закликом фіксувати імовірні випадки поновлення роботи гральних залів”, – розповів Гончарук.

Він додав, що на Урядову гарячу лінію вже надійшло декілька повідомлень, реакцією на які стало закриття 4 нелегальних гральних залів завдяки зверненням людей.

Як зазначають джерела – Гральний бізнес – був мабуть під контролем Авакова, тому і не дивно, що реакція була очевидною.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *