100 тusяч на шtурm! Пеkл0 в місті: уд@рнl сuлu вже там — ЗСУ в люtl. РФ не перемоrтu!

Харківський напрямок залишається однією з найбільш інтенсивних ділянок фронту. Російські війська не відмовилися від намірів вийти до Куп’янська і досягти адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться в матеріалі Currenttime.

Зараз в цьому районі тривають інтенсивні бої. Найзапекліші — в районі Лиману і Синьківки.

Розвідник Євген розповів ЗМІ, що у Східному угрупованні військ ЗСУ вже повідомляли, що російські війська на куп’янському фронті готують «ударний кулак» у сто тисяч осіб. Кілька днів тому російські солдати пішли на штурм.

«Активізувалися вони і почали вести інтенсивний артобстріл. Це район Петропавлівки, район Синьківки. Намагалася їхня піхота прорватися крізь нашу оборону, але хлопці втримали», – каже боєць ЗСУ.

При цьому українські розвідники кажуть, що російські штурмові групи промацують оборону, але зазнають невдач. І поки рано говорити про якийсь великий наступ.

«Сюди підходять невеликі групи — двісті-триста осіб. Вони намагаються цими силами штурмувати, — розповідає військовослужбовець ЗСУ Олександр. — Та є у них можливість, вони штурманули посадку, начебто встали там. Хлопці наші відійшли. Наша артилерія розбирає посадку, дві-три години — і посадка чиста. Наші знову заходять і беруть під свій контроль. Але і в зворотному порядку так само трапляється».

Разом з тим українські захисники кажуть, що просування противника на цьому напрямку немає, проте тривають артилерійські перестрілки.

Розвідник Олександр підтверджує, що скупчення російських військ є, але воно поки знаходиться на видаленні від лінії фронту.

«Їх основна мета – не стільки взяти Куп’янськ, скільки скувати наші сили, — упевнений він. — Тут побільше стягнути наших сил, щоб відтягнути від контрнаступу в Запорізькій області та слов’янсько-Авдіївському напрямку».

Російська армія може рушити тут вперед з настанням морозів, щоб без понтонів форсувати річку Оскол. Але обіцяють місцевим жителям не пропустити російських солдатів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *