Зелeнський в інтеpв’ю амеpиканському телeканалу Fox News pозповів, що Укpаїна та інші кpаїни пpопонували пyтіну

Зеленський в інтерв’ю американському телеканалу Fox News розповів, що Україна та інші країни пропонували путіну.

Деталі:

Президент України в інтерв’ю американському телеканалу Fox News розповів, що Україна та інші країни пропонували путіну

провести переговори на рівні лідерів, зокрема на нейтральній території — навіть у Казахстані

Водночас Зеленський наголосив, що готовий зустрітися з путіним будь-де, але точно не в Москві, як того раніше хотів диктатор.

Також глава держави прокоментував публікацію Дональда Трампа у Truth Social після їхньої зустрічі.

Трамп висловив переконання, що за підтримки ЄС і НАТО Україна здатна відновити свої міжнародно визнані кордони, якщо матиме час, терпіння та належну фінансову допомогу.

Зеленський зізнався, що був трохи здивований позитивним тоном заяви Трампа, але відзначив, що це — потужний сигнал про готовність США підтримувати Україну до завершення війни.

Президент підкреслив, що він, Дональд Трамп та весь український народ прагнуть якнайшвидшого завершення війни, хоча росія на це не налаштована.

Також Зеленський зазначив, що його стосунки з Трампом суттєво покращилися, і додав:

Те, що путін так багато разів брехав президенту Трампу, теж має значення.

Крім того, він прокоментував позицію Ірану, який, за його словами, ніколи не стане на бік України, тоді як Індія здебільшого підтримує нашу країну.

Джерело: Факти ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *