Волосся дибки! Дізналися щ0йно: повне повернення Криму – таємний план викрито.

Spread the love

Рефат Чубаров, голова меджлісу кримськотатарського народу, вважає, що вся ідеологія та вплив Путіна побудовані на хибних посилах у повернені сакральних земель, і почалося це з Криму

Таку думку він висловив в етері Еспресо.

“Багато, хто з експертів вже однаково відреагували щодо візиту Путіна у Крим, називаючи, що “істота, яка віддалено схожа на Путіна, з’явилася у Севастополі при супроводі місцевого гауляйтера Розважаєва”. Дійсно, ми не знаємо, чи це двійник, чи він сам прибув, але зрозуміло, навіщо це здійснюється. До останнього передбачалося, що Путін буде брати участь у якихось заходах у режимі відеозв’язку, але, мені здається, що після вчорашнього ордера міжнародного карного суду на арешт Путіна, він мав вийти на публіку”, – зазначив голова меджлісу кримськотатарського народу.

Рефат Чубаров зауважив, що вся ідеологія та вплив Путіна побудовані на поверненні сакральних земель, і почалося з Криму, як повернення території. Тобто вся російсько-українська війна побудована на тих хибних посилах.

“Путін розуміє, що утримання контролю над Кримом є питанням збереження свого життя. І як тільки почнеться звільнення Криму або коли ЗСУ наблизяться до адміністративного кордону, а звільнення буде невідворотним, тоді почнуться дезінтеграційні процеси у самій Росії. І для Путіна втрата Криму – це вже остаточна катастрофа, але він все ще намагається врятувати ситуацію, однак це вже є неможливим. І це дуже великий виклик перед Російською Федерацією. Крім того, ми не все можемо передбачити, що потім станеться з цією державою”, – підсумував Чубаров.

Лідер Китаю Сі Цзіньпін їде до Москви, щоб обговорити з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним можливі шляхи відходу з України. Пекін спробує зіграти роль миротворця.

“Я, чесно кажучи, не очікую якихось проривних заяв після візиту Сі Цзіньпіна в Москву, тому що судячи з плану, який Китай 24 лютого оприлюднив, він по східному дуже обтічний. Мені здається, що в розмові лідери Китаю і Путіна якраз будуть звучати реальні плани відходу Путіна, реальні можливі плани. Тобто, які вони можуть бути без серйозних ударів? Наприклад, Крим виносяться за дужки, а зливається частина захопленої Запорізької та Херсонської областей, поки наші війська туди не зайшли, а також якийсь особливий статус “Л/ДНР”. Звичайно, ми на це не підемо”, – заявив політтехнолог Борис Тізенгаузен.

При цьому він вважає, що Китай “може пограти в гру поставок”, але не зброї, а товарів подвійного призначення.

“Для обходу санкцій можуть використовувати Білорусь або Іран. При це потрібно розуміти, що для Сі втрати від гіпотетичних санкцій можуть бути набагато більше, тому йому тут потрібно якось свою місію миротворця виконувати. Він потім розповість, що він і США, як два світові лідери, припинили цю війну”, – підсумував експерт.

У ЗМІ з’явилася інформація, що лідер Китаю планує візит до Російської Федерації. При цьому точна дата довгий час не озвучувалася.

Пізніше стало відомо, що Сі Цзіньпін планує телефонні переговори з президентом України Володимиром Зеленським. Радника голови ОПУ Міхал Подоляк зазначив, що Китаю спробують донести, що потрібно враховувати позицію Києва в мирних переговорах.

Крім того, західні розвідники дізналися про наміри Пекіна постачати Москві летальну зброю.

У свою чергу аналітики Інституту вивчення війни вважають, що Сі Цзіньпін зустрінеться з Путіним під час візиту до Росії з 20 по 22 березня, ймовірно, для обговорення схем ухилення від санкцій і зацікавленості Китаю в посередництві в переговорах про закінчення війни в Україні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *