ВІЛ, гепатuт і нацuстська свастuка на плечі: Б!йці ЗСУ взяли в полон “вагнерівця” який зібрав повне “комбо” “регалій” (відео)

Spread the love

Збройні сили України взяли у полон бойовика ПВК “Вагнер” з повним набором “регалій”. У російського окупанта знайшли червоний та білий браслети на руках, які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту, а на плечі виявили витатуйовану свастику.Про це повідомляють українські Telegram-канали. Фото та відео з полоненим “вагнерівцем” додаються, передають Патріоти України.

“У полон до ЗСУ потрапив черговий представник так званої “другої армії світу”, який зібрав повне “комбо”: завербований в ПВК “Вагнер” колишній зек, має червоний та білі браслети на руках (які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту), а на плечі красується витатуйована свастика”, – йдеться у підписі до відео.

Як відомо, засновник і очільник приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин не гребує набирати до своєї приватної армії різного роду покидьків з російських виправних колоній, більшість яких хворі на різні вірусні та венеричні захворювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *