Верх цuн!3mу! Путін в Маріуполі: прямий б0рт з Кремля – дukт@т0р перейшов межу. Розплата вже близько

Spread the love

Владімір Путін міг прибути до Маріуполя. Принаймні, якщо вірити російським ЗМІ. За їхніми даними, він прилетів до міста на гелікоптері з робочим візитом. 

За наявною інформацією, диктатор з Кремля спочатку прилетів до Маріуполя на гелікоптері. Після цього Владімір Путін за кермом автівки самостійно об’їхав кілька районів знищеного за його наказами міста. Принаймні так кажуть у Кремлі.

Під час візиту до Маріуполя Путіна супроводжував віцепрем’єр Марат Хуснуллін. Він доповідав диктатору, як просувається будівництво та відновлення мікрорайонів, соціальних і освітніх об’єктів, а також медичних установ. Ці наміри звучать особливо цинічно, якщо пригадати, що саме диктатор з Кремля спускав накази перетворити мирний Маріуполь на руїни.

Звичайно ж, не минулося без показового спілкування з містянами. У Кремлі доповідають, що з жителями Маріуполя Путін буцімто мав можливість поговорити у мікрорайоні “Невський”. Також відомо, що він оглянув берегову лінію міста.

Цікаво, що пропагандисти не виклали у мережу жодної світлини з візиту Путіна. Ба більше, новини про його поїздку до Маріуполя у російських ЗМІ з’явилися під ранок 19 березня. І буквально за якісь там лічені хвилини стало відомо, що диктатор провів нараду у командному пункті у Ростові-на-Дону.

Це більше наштовхує на думку, що президент Росії не прилітав у знищене ним же місто. Якщо ж і прилітав (він або його двійник), то про це повідомили пізніше, адже він побоявся бути ліквідованим.

Варто зазначити, що нещодавно в телеграм-канали таки виклали відео, на якому Путін буцімто пересувається Маріуполем за кермом авто. Все, як і подавала російська пропаганда. Правда, ракурс зйомки такий, що складно сказати, чи був це дійсно президент Росії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *