Це врятує Бахмут! На ранок – радість для всієї країни: доля ЗСУ. Світ в дuk0му ш0ці!

Spread the love

Збройним силам України необхідно розвинути наступ на інших ділянках фронту Донеччини, аби зберегти Бахмут.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив полковник СБУ, секретар комітету Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

За його словами, найінтенсивніші бойові дії зараз відбуваються на Сході. Не лише у Бахмуті, а й в Авдіївці, Вугледарі, інших населених пунктах. Від цих боїв багато чого залежатиме у майбутньому.

«В Бахмуті ідуть жорстокі бої. Для противника це важлива точка. Важлива політично, а не стратегічно у військовому плані. Саме в цій точці перетнулися інтереси багатьох російських політиків і військових, «вагнера», збройних сил рф. Вони створюють там загрозу оточення. Відповідно наше командування розуміє і реагує на цю загрозу. Знищуємо їх наступальний потенціал, який міг бути використаний на інших напрямках», – пояснив полковник СБУ.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

На думку Романа Костенка, Бахмут потрібно тримати і самим активно діяти.

«Для того, щоб зберегти Бахмут, нам потрібно перехопити ініціативу на якомусь напрямі. Тобто нав’язати противнику свої активні дії для того, щоб він змушений був маневрувати, відтягувати резерви й закривати оборону там, де ми нав’яжемо», – розповів він.

За словами експерта, контрнаступ можливий лише після врахування усіх чинників і повного військового аналізу.

«Наступальні дії на інших напрямках залежать від багатьох факторів: погоди, ресурсів, боєкомплектів і резервів. Нам потрібно повністю співставити можливості, ресурси росіян і своєї армії. Йти в контрнаступ заради контрнаступу – неправильно. Коли будемо впевнені в успіху, тільки тоді почнемо. Це врятує, зокрема, й Бахмут, і багато інших напрямків», – підкреслив Роман Костенко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *